Firma Bogdan Schulz sp.z.o.o z siedziba w Polsce

Adres firmy:

Bogdan Schulz Sp. z o.o.
Biuro i Magazyn:
Wioska 42
64-308 Jabłonna
woj.Wielkopolskie


Dane firmy:

Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS:0000083235
Kapitał zakładowy 800 000 zł
opłacony w całosci
Nip:779-00-16-995
Regon:004793150


Alior Bank S.A. O/ Poznań
PLN : 09 2490 0005 0000 4520 8280 8757
USD : 41 2490 0005 0000 4600 2986 4533
EUR : 81 2490 0005 0000 4600 6697 6401

Numery telefonów do firmy:

telefon: (0-61) 444 31 83
telefon: (0-61) 444 31 26
fax: (0-61) 442 70 90



Nocleg:

Hotel Groclin:www.hotelgroclin.pl
Motel XIwieku:www.motelXIwieku.pl



Baza adresów e-mail:


e-mailosobadziałjęzykiSkape
Bogdan.Schulz@schulz.pl Bogdan Schulz Własciciel Firmy niemiecki, rosyjski, polski Skype me
Izabela.Schulz@schulz.pl Izabela Schulz Dział handlowy polski, niemiecki, rosyjski Skype me
biuro@schulz.pl Biuro firmy polski Skype me
handlowy@schulz.pl Waldemar Fizyczak Doradca Techniczny polski, rosyjski Skype me
Stanislawa.Frankowska@schulz.pl Stanisława Frankowska Księgowość polski

Kliknij aby powiększyć
Firma Bogdan Schulz GmbH z siedziba w Niemczech

Adresse:

Bogdan Schulz GmbH
Büro und Lager:
Gewerbegebiet Rothenschirmbach 25
06295 Lutherstadt Eisleben
Germany
St.-Nr:29/410/06962
ID-Nr:DE256065465

Kontakt:

Handy: +49 (0)171 694 88 10
Phone: +49 (034776) 90206
Phone: +49 (034776) 90234
Fax: +49 (034776) 90257
Web:www.bogdan-schulz.de


So finden Sie uns


Übernachtung:www.hotel-eisleben.de
Übernachtung:www.saunadom-seeburg.de
Next Airport:
Next Station:


Baza adresów e-mail:


e-mailosobadziałjęzykiSkape
info@bogdan-schulz.de Izabela Schulz Dział handlowy polski, niemiecki, rosyjski Skype me
david@bogdan-schulz.de David Schulz Dział Sprzedaży niemiecki, angielski, polski Skype me
stefan@bogdan-schulz.de Stefan Schumacher Biuro Firmy niemiecki, angielski Skype me

Kliknij aby powiększyć


Zapytanie:



Formularz zapytania
Imię, Nazwisko*:
Numer telefonu*:
Adres e-mail*:
Treść wiadomosci*: